Logo-ul Street Delivery 2014 poate fi descarcat aici.

Arte vizuale – Cristian Neagoe cristian@streetdelivery.ro / Alina-Daniela Istrate alina.daniela@streetdelivery.ro / Dragos Petrache dragos@streetdelivery.ro
Societate civila, ecologie, mediu -  Codin Orăseanu codin@streetdelivery.ro / Valentin Sălăgeanu vali@streetdelivery.ro / Dona Tescovschi dona@streetdelivery.ro / Ioana Maria Rusu ioana@streetdelivery.ro
Arhitectura, urbanism, design urban si peisagistica - Ioana Maria Rusu ioana@streetdelivery.ro / Tudor Elian arhitectura@streetdelivery.ro
Activitati pentru copii - Monica Grigore monica@streetdelivery.ro
Teatru, dans, performance - Ana Niculescu ana@streetdelivery.ro
Film – Ana Niculescu ana@streetdelivery.ro
Food – Daniel Voinea daniel@streetdelivery.ro
Muzica - Codin Orăseanu codin@streetdelivery.ro / Adi Păun adi@streetdelivery.ro
SporturiDona Tescovschi dona@streetdelivery
WebAdi Păun adi@streetdelivery.ro